Анатолій Катеренчук привітав працівників сільського господарства з професійним святом

Сьогодні, з нагоди дня працівників сільського господарства, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, привітав аграріїів з професійним святом.

“Вітаю з професійним святом! Споконвічно хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.  День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.  Дякуємо  працівникам агропромислового комплексу за те, що зберегли і примножили традиції українського народу, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.  Бажаємо доброго здоров’я, миру та благодатної ниви і щедрих врожаїв” – зачначив Анатолій Катеренчук.

Подяками районної військової адмінсрації за досягнення значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищенні культури землеробства, забезпеченні населення високоякісною сільськогосподарською продукцією та з нагоди Дня працівників сільського господарства, відзначили:

-колектив селянського фермерського господарства «Поділля», с.Андрійківці Хмельницького району;

-колектив сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Хорост-Поділля», с.Мацьківці Хмельницького району;

-колектив фермерського господарства «Маїсс», с.Копистин Хмельницького району;

-колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Аграрна фірма «Проскурів», с.Розсоша Хмельницького району;

-колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер – 1», м.Красилів Хмельницького району;

-колектив товариства з обмеженою відповідальністю «СГП «Агропромтехніка», с.Розсоша Хмельницького району;

-колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма – Обрій», с.Голосків Хмельницького району;

-колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Україна 2001», смт. Теофіполь Хмельницького району;

-колектив фермерського господарства «Гроцький», с.Хутори Хмельницького району;

-колектив фермерського господарства «Пролісок», с.Гвардійське Хмельницького району.