Анатолій Катеренчук: “Кожна поїздка на передову – це можливість на власні очі пересвідчитися, наскільки необхідною є підтримка та забезпечення військовослужбовців”

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук спільно з начальником обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм, передали ще один автомобіль на прохання наших захисників.
Як зазначає Анатолій Катеренчук: “Кожна поїздка на передову – це можливість на власні очі пересвідчитися, наскільки необхідною є підтримка та забезпечення військовослужбовців. Адже у своїх потребах вони формують ті найнеобхідніші речі, які рятують життя та допомагають у швидкому виконані бойових завдань”.
Наразі очільник району готується до чергової поїздки на схід. Тож скоро у хлопців знову буде поповнення автопарку.