Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА провів виїзний прийом громадян у Лісовогринівецькій територіальній громаді

Сьогодні, начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, згідно робочого графіку, провів виїзний прийом громадян у  Лісовогринівецькій територіальній громаді.
Разом з головою громади, Віталієм Гралюком, обговорили ряд наболілих питань.

У виїзному прийомі взяли участь Оксана Москалюк – начальник управління соціального захисту населення РВА, Інна Ратушняк – начальник відділу діловодства та контролю та головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації Діана Мельник.

Під час прийому жителями громади були озвучені наступні проблемні питання:

– щодо відкриття додаткового маршруту для перевезення пасажирів, який поєднує населені пункти територіальної громади та міста Хмельницького;

– з питанням соціального характеру звернувся мешканець територіальної громади.

На усі питання, які були порушені, надано роз’яснення згідно діючого законодавства та в межах повноважень райдержадміністрації.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись відповідно до графіку виїзду робочих груп по прийому громадян району за місцем проживання затвердженого розпорядженням начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 29.12.2022 року №131/2022-р.