Анатолій Катеренчук отримати почесний нагрудний знак «За сприяння війську» від Валерія Залужного

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації
отримати почесний нагрудний знак «За сприяння війську» від Валерія Залужного.
“Дякую, за довіру, пане Генерале!  Для мене – це велика честь. Дана відзнака – визнання не лише моїх особистих досягнень. Вона є свідченням згуртованості та єдності українського народу. Ми були на фронті близько 30 разів! І кожного разу, закривали потреби наших захисників, спільно з колективом Хмельницької РВА, волонтерами, підприємцями, територіальними громадами району. Адже маємо одне бажання на усіх – мир на нашій українській землі! Дякую кожному, хто не стоїть осторонь, постійно підтримує та допомагає нашим Збройним Силам. Дякую нашим захисникам, котрі титанічними зусиллями виборюють свободу та незалежність.
Разом до Перемоги, друзі !Все буде Україна!” – зазначив Анатолій Катеренчук.