Анатолій Катеренчук передав державні нагороди родинам наших захисників (посмертно)

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА спільно з представником Хмельницького районного ТЦК та СП Олександром Мельником передали державні нагороди родинам наших захисників.

Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагородили військовослужбовців Летичівської та Вовковинецької громад:

-Молодшого сержанта Козачище Володимира Вікторовича
-Старшого сержанта Данчука Олександра Миколайовича
-Солдата Стародумова Максима Юрійовича
-Солдата Федорчука Олександра Андрійовича.

Хлопці до останнього героїчно боронили свою Батьківщину, віддавши найцінніше – свої життя. Ми ж в свою чергу, маємо пам’ятати тих, хто відійшов до небесного батальйону Вічна та світла пам’ять нашим полеглим захисникам.