Анатолій Катеренчук передав державні нагороди військовослужбовцям (посмертно)

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА з Аллою Садлій секретарем Ярмолинецької громади та представниками Хмельницького районного та місцевого ТЦК СП передали державні нагороди родинам загиблих Героїв.

Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Ярмолинецької громади:

• лейтенанта БЕРНАДУ Андрія Миколайовича, який помер 1 вересня 2022 рокуу Миколаївській міській лікарні внаслідок вибухової травми, множинних переломів кісток лицьового черепу, отриманих під час бойового завдання в складі військової частини А0666, поблизу населеного пункту Мирне Миколаївського району Миколаївської області;
  • солдата ДМИТРУКА Андрія Анатолійовича, який загинув 11 березня 2023 року під  час захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України виконуючи бойове завдання в складі військової частини А1008 в районі населеного пункту Гряниківка Куп’янського району Харківської області;
  • солдата КОРОСТИЛЬОВА Володимира Васильовича, який загинув 18 лютого 2023 року при виконанні бойового завдання за призначенням під час воєнних дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України в складі військової частини А0284 в районі населеного пункту Ступочки Краматорського району Донецької області.

Немає опису.