Анатолій Катеренчук передав державні нагороди військовослужбовцям посмертно

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА з очільником Деражнянської громади Андрієм Ковпаком та представниками Хмельницького районного та Деражнянського  ТЦК та СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено солдата Свинарчука Олександра Володимировича та матроса Івахіна Олега Олександровича.
“Щоденно, за право бути вільними у власній країні, ми платимо дуже високу ціну. І наш обов’язок – пам’ятати про героїчний подвиг кожного, хто боронив та продовжує виборювати нашу незалежність. Щирі співчуття рідним та близьким” – зазначив Анатолій Катеренчук.