Анатолій Катеренчук передав медичне обладнання для Зіньківської громади від наших польських друзів

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА спільно з нашими партнерами із Польщі та волонтером Володимиром Морозовим передали медичне обладнання для Зіньківської громади.

Місцева амбулаторія обслуговує близько 4 тисяч жителів. Функціонує тут і денний стаціонар. Однак, для швидкого встановлення точного діагнозу, медикам не вистачало відповідного обладнання.
Відтак спільними зусиллями нам вдалось поповнити матеріально – технічну базу амбулаторії. Відтепер в своєму арсеналі лікарі мають мамограф, рентген апарат, апарат УЗД, обладнання для транспортування хворих.
“Дякую за сприяння Іоланті Дехтярук, Володимиру Антощуку, меру міста Льондик Здруй Роману Качмарчику. Сьогодні, крім фронту, ще одним ключовим питанням має бути забезпечення закладів охорони здоров’я у віддалених населених пунктах. Тому будь – яка підтримка для нас є вкрай важливою та необхідною” – зазначив Анатолій Катеренчук.