Анатолій Катеренчук передав високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.

Ще 11 наших захисників поповнили Небесний батальйон мужніх та незламних.  Сьогодні рідним цих Героїв ми передали державні нагороди Орден “За мужність” ІІІ ступеня.

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом із очільниками громад району та представниками районного та місцевих ТЦК та СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Ярмолинецької, Городоцької та Сатанівської громад:
  • Володимир Дмитрук
  •  Мар’ян Григор’єв
  •  Олександр Ковальчук
  •  Микола Лис
  •  Андрій Балан
  •  Богдан Марченков
  •  Віталій Чернець
  •  Ігор Волос
  •  Дмитро Кодісов
  •  Микола Бордей
  •  Сергій Ціцвіра
“Кожна з цих нагород є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Однак щоразу невимовно боляче передавати такі нагороди. Адже кожна така відзнака – це ще й зламані долі цілих родин. Ці хлопці віддали найдорожче – своє життя. Їхні імена назавжди вписані в історію нашої держави, а подвиги ніколи не будуть забуті. Схиляємо голови перед їхньою мужністю та героїзмом! Вічна пам’ять нашим захисникам!” – зазначив Анатолій Катеренчук.