Анатолій Катеренчук продовжує знайомство з громадами району

З робочим візитом, начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук разом з першим заступником Віктором Паламарчуком, відвідали Гвардійську територіальну громаду, де передали посвідчення добровольця та обговорили ряд нагальних питань з очільником громади Іваном Возборським.
Сьогодні у громаді активно опікуються переселенцями та допомагають хлопцям на передовій. У спільній меті перемогти ворога об’єдналися місцеві підприємці, аграрії та жителі громади.
Важливим питанням на даний час є підготовка до нового навчального року та опалювального сезону.
Нещодавно зробили частковий ремонт доріг.
Вистачає у громаді й проблемних питань. Серед основних – відсутність санкціонованих місць захоронення побутових відходів, організація збору та вивезення сміття та забезпечення населення якісною питною водою. У деяких населених пунктах гостро стоїть питання будівництва доріг.
“Переконаний, що лише у злагодженій співпраці можна досягнути успіху та зробити чимало добрих справ для жителів району!” –  зазначив Анатолій Катеренчук.