Анатолій Катеренчук провів апаратну нараду з керівниками відділів адміністрації

Сьогодні, під керівництвом Анатолія Катеренчуа, начальника районної військової адміністрації, відбулась апаратна нарада за участю заступників голови та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, під час якої керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний робочий період.

У ході засідання обговорено низку актуальних питань життя району. На нараді було обговорено діяльність соціальної сфери, медицини, ВПО. Особлива увага акцентувалась на питаннях підготовки до осінньо-зимового періоду.

Кожному керівнику поставлені завдання, щодо забезпечення сталого функціонування відділів адміністрації в межах їх компетенції.