Анатолій Катеренчук провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, провів апаратну нараду з заступниками Анатолієм Паламарчуком,  Заряною Попадіною та керівниками структурних підрозділів адміністрації.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб райдержадміністрації,  щодо основних напрямів діяльності за минулий місяць та про основні питання на поточний.

В ході наради також було проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Визначено ряд пріоритетних питань на робочий тиждень. По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

Вперед до Перемоги!