Анатолій Катеренчук провів особистий прийом громадян

17 січня, відбувся особистий прийом громадян Анатолієм Катеренчуком, начальником Хмельницької районної військової адміністрації.

З проханням допомогти у вирішенні нагальних проблемних питань до очільника районну звернулися мешканці громад Хмельницького району.

Зокрема питання:

• щодо працевлаштування громадян;
  • щодо порядку відновлення права власності в зв’язку з втраченим свідоцтвом на житловий будинок;
  • щодо порядку вирішення земельного спору.

Усі звернення громадян були уважно розглянуті, на окремі було надано обгрунтовані  роз’яснення, згідно закону, також запропоновано шляхи вирішення порушених питань.

Анатолій Катеренчук, начальник районної військової адміністрації запевнив заявників у максимальній підтримці  вирішення їхніх звернень у межах повноважень відповідно до чинного законодавства. Про результати розгляду звернень заявники будуть поінформовані.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом районної військової адміністрації здійснюється відповідно до затвердженого графіка: https://km-rda.gov.ua/grafik.