Анатолій Катеренчук провів особистий прийом громадян

Голова Хмельницької РВА, Анатолій Катеренчук, провів черговий особистий прийом громадян. До очільника звернулися мешканці Хмельницького району зі своїми проблемними питаннями.

Найактуальніші, це  питання земельного характеру, а також отримання первинної юридичної консультації з питання оформлення права власності на майно в порядку спадкувння, та запрошення мешканців однієї з громад Хмельницького райну,  представника місцевого органу виконачої влади відвідати загальні збори сіл.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення, а також надано доручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Окремі з них, ті що потребують детальнішого вивчення, взято заступником голови райдержадміністрації  на особистий контроль.