Анатолій Катеренчук провів особистий прийом громадян

1 грудня, відбувся особистий прийом громадян, Анатолієм Катеренчуком, начальником Хмельницької районної військової адміністрації.

З проханням допомогти у вирішенні нагальних проблемних питань до очільника районну звернулися мешканці громад.

Зокрема:

• мешканець Володчиської громади, звернувся з питанням щодо зміни тарифів на послуги централізованого водопостачання;
  • мешканка Красилівської громади, звернулася з питанням, щодо працевлаштування сина;
  • мешканка Чорноострівської громади, підняла питання щодо порядку оформлення права власності  на земельну частку.

Усі звернення громадян були уважно розглянуті, на окремі було надано обгрунтовані  роз’яснення, згідно закону, також запропоновано шляхи вирішення порушених питань.

Начальник районної військової адміністрації запевнив заявників у максимальній підтримці  вирішення їхніх звернень у межах повноважень відповідно до чинного законодавства. Про результати розгляду звернень заявники будуть поінформовані.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом районної військової адміністрації здійснюється відповідно до затвердженого графіка: https://km-rda.gov.ua/grafik.