Анатолій Катеренчук, провів особистий виїзний прийом громадян у Хмельницькій міській територіальній громаді

Сьогодні, начальником Хмельницької РВА, Анатолій Катеренчук, проведено особистий виїзний прийом громадян у Хмельницькій міській територіальній громаді. З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади.

Разом з начальником районної адміністрації участь у виїзному прийомі взяли Оксана Москалюк, начальник управління соціального захисту населення РВА, Інна Ратушняк, начальник відділу діловодства та контролю та Діана Мельник, начальник юридичного відділу райдержадміністрації.
Під час прийому громадян порушувалися питання комунального господарства та житлової політики:
  •  щодо допомоги в оцінці та ремонті пошкодженого майна в наслідок ракетної атаки;
  •  щодо благоустрою прибудинкової території та ремонту дорожнього покриття вулиці;
  •  щодо допомоги у вирішенні питання оплати житлово-комунальних послуг?
  • щодо реєстрації місця проживання дитини;
  • питання соціального характеру, щодо надання матеріальної допомоги на лікування та сприяння у заготівлі дровами, а також гуманітарної допомоги у вирішенні соціально-побутових питань в тому числі ВПО;
  • питання пов’язанні з призначенням пенсій.
На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, начальник райдержадміністрації взяв під особистий контроль та надав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.
Немає опису.