Анатолій Катеренчук провів прийом громадян з мешканцями Хмельницького районну

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації провів прийом горомадян. Двоє мешканців Хмельницького району звернулись з наболілими питаннями, вирішення яких затягнулось на роки. В обох випадках – питання земельного характеру.
А саме:
  •  вирішення земельного спору;
  •  порядок оформлення права власності на земельну ділянку.
Разом з працівниками адміністрації надали відповідні роз’яснення щодо подальших дій для вирішення озвучених питань.
Скажу відверто, дуже прикро, що значна частина земельних спорів залежить саме від людського фактору, допущених раніше помилок та несвоєчасного звернення громадян за кваліфікованою юридичною допомогою.
Проблеми, з якими звернулись сьогодні, наразі перебувають на розгляді у судах різних інстанцій. Тож у даному випадку – сподіваюсь на справедливість Феміди.