Анатолій Катеренчук, провів робочу нараду з очільниками територіальних громад Хмельницького району

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, провів робочу нараду з очільниками територіальних громад Хмельницького району, керівниками структурних підрозділів адміністрації, представниками територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, правоохоронних органів та ДСНС.
Участь у нараді також взяли: Сергій Волковський, заступник начальника Хмельницького РТЦК та СП, Сергій Чиж, начальник Хмельницького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Євген Павлюк – заступник начальника Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з превентивної діяльності.
Серед основних питань порядку денного:
  •  Основні завдання виконання вимог Указу Президента України « Про продовження строку проведення загальної мобілізації»;
  •  Бронювання працівників;
  •  Функціонування ВЛК;
  •  Створення та функціонування підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони;
  •  Підготовка до купального сезону 2024 року на водних об’єктах Хмельницького району;
  •  Про сприяння розвитку Хмельницького сервісного центру МВС;
  •  Розбудова системи відеонагляду на території Хмельницького району.
Війна триває і ми змушені вести щоденну боротьбу з ворогом. Наше першочергове завдання – це оборона країни, проте є ще чимало питань на яких важливо акцентувати увагу.
Тому маємо спільно працювати, щоб бути готовими до будь-яких можливих викликів, як на фронті, так і в тилу.