Анатолій Катеренчук провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів та силових структур Хмельницького району

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, разом із першим заступником Віктором Паламарчуком провели робочу нараду з представниками правоохоронних органів та силових структур Хмельницького району.

У ході засідання спільно визначили подальших механізм співпраці та нагальні питання , на які варто звернути особливу увагу.

Окрім того, під час наради Анатолій Катеренчук представив нового керівника Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Олега Чалюка.

“Я дякую кожному з Вас, за злагоджену та тісну співпрацю. Впевнений, наша сила в єдності. І у такий складний для нашої держави час, маємо обєднати усі зусилля, аби якнайшвидше вигнати ворога та здобути Перемогу” – зазначив очільник району.