Анатолій Катеренчук провів розширену робочу нараду

29 листопада під керівництвом начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука відбулась розширена робоча нарада, щодо виконання Указу Президента України від 06.11.2023 «Про продовження строку проведення загальної мобілізації».
Участь у нараді взяли голова Хмельницької районної ради Богдан Цимбалюк, начальник Хмельницького РТЦК та СП Микола Грушка, начальник Хмельницького об’єднаного міського ТЦК та СП Олександр Фурман, заступник начальника територіального центру, начальник мобілізаційного відділення Хмельницького РТЦК та СП Сергій Волковський, начальник Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області – Василь Птащук, заступник начальника Хмельницького районного відділу управління Служби безпеки України у Хмельницькій області – Олександр Товстига, представники та голови територіальних громад району, керівники окремих структурних підрозділів районної військової адміністрації.
Питання порядку денного:
  • Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі оборонної роботи відповідно до визначених вимог законодавства;
  • Організація оповіщення військовозобов’язаних працівників за викликом до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки;
  • Організація та аналіз проведення загальної мобілізації в органах місцевого самоврядування.
  • Проблемні питання та шляхи їх вирішення;
  • Пункти незламності;
  • Укриття.

«На жаль війна триває. У зв’язку з продовженням мобілізації маємо ряд додаткових завдань, які потребують швидкого реагування та нагального вирішення. Тому маємо об’єднати зусилля та спільно працювати на результат. Прошу відповідально віднестись до поставлених завдань!» – зазначив Анатолій Катеренчук.