Анатолій Катеренчук провів спільну нараду з головами громад

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації провів спільну нараду з головами територіальних громад району.

У  засіданні взяли участь керівники Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації та очільники і представники відомчих та спеціальних силових структур.

Ганна Богданович  – директор Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації;

Володимир Дідух – заступник директора Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації;

Сергій Мельник – начальник Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області;

Євген Павлюк – заступник начальника Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області;

Сергій Чиж – начальник Хмельницького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області;

Олександр Тащук – начальник сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП у Хмельницькій області.

Для обговорення було винесено ряд актуальних питань. А саме:

– Питання природоохоронної сфери: екологічний податок, розвиток природно – заповідного фонду, правильне поводження із земельними ділянками водного фонду.

– Заходи з пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на території району, – Діяльність місцевої пожежної охорони та створення нових підрозділів ,

– Протидія злочинності та підтримання публічної безпеки і правопорядку ,

– Фінансування Територіального управління Служби судової охорони.

“Сьогодні потрібно максимально об’єднати зусилля, зосередити свою увагу на проблемних питаннях та напрацювати спільний механізм дій. Відтак, нам вдалось напрацювати подальший механізм співпраці, визначити основні напрямки та прогалини, на які потрібно акцентувати увагу. Сподіваюсь на консолідацію зусиль та ефективний результат. Вперед до Перемоги!”– зазначив очільник району Анатолій Катеренчук: