Анатолій Катеренчук провів виїзний прийом громадян

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, згідно робочого графіку здійснив виїзний прийом громадян у Віньковецьку територіальну громаду.

У виїзному прийомі взяли участь Володимир Лужняк, Віньковецький селищний  голова, Оксаною Москалюк, начальник управління соціального захисту населення, Інна Ратушняк, начальниця відділу діловодства та контролю, Ірина Ченаш, головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації.

Під час прийому громадян, мешканці громади звернулися з наболілими питаннями до очільника району, а саме:

• щодо отримання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування;
  • щодо підтримки програми розвитку архівної справи;
  • сприяння передачі приміщення в комунальну форму власності для створення музею та дитячої школи мистецтв.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, очільник  доручив відповідним структурним підрозділам вивчити та надати роз’яснення по суті питання.