Анатолій Катеренчук провів виїзний прийом громадян у громадах Хмельницького району

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, разом із Оксаною Москалюк, начальник управління соціального захисту населення, Інною Ратушняк, начальницею відділу діловодства та контролю, Іриною Ченаш, головним спеціалістом юридичного відділу райдержадміністрації, головою Розсошанської  громади Василем Дячком та секретарем Ярмолинецької селищної ради Аллою Садлій провели виїзні прийоми громадян.

Мешканці громад, зазвичай, звернулися до очільника району з наболілими питаннями, а саме:

Ярмолинецька селищна територіальна громада:

• Порушено питання житлової політики: відновлення права на житловий будинок; здійснення житлових забудов; поліпшення житлових умов для ВПО;
  • Покращення роботи місцевої Ради ветеранів смт. Ярмолинцях;
  • Будівництво спртивного майданчика для спортивної школи смт. Ярмолинці;
  • Проведення ремонту дорожнього покриття на дорогах місцевого значення.

Розсошанська сільська територіальна громада:

• Порушено питання земельного характеру, а саме сплати податку на землю;
  • Питання функціонування поштового відділення;
  • Питання соціального характеру – порядку призначення опікуна особі з інвалідністю, яка потребує сторонього догляду;
  • Ремонт дорожнього покриття на дорогах місцевого значення.

На всі порушені питання, разом із працівниками райдержадміністрації, надали обґрунтовані роз’яснення згідно діючого законодавства та в межах своїх повноважень.

Питання, які потребують детального вивчення, взяті на контроль та будуть розглянуті найближчим часом.
Працюємо на результат! Все буде Україна!