Анатолій Катеренчук привітав лісників району з професійним святом!

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької районної військової адміністрації напередодні професійного свята привітав працівників лісового господарства та нагородив Почесними грамотами районної адміністрації лісників  Хмельницького району.Немає опису.

«Робота лісівника завжди була непростою. Ваша професійна діяльність в усі пори року покликана примножувати зелене багатство країни та забезпечувати екологічну безпеку людей. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства», – зазначив очільник району.

Немає опису.

Почесними грамотами та цінними подарунками з нагоди професійного свята нагородили:

БОДНАРА Аркадія Руслановича – помічника лісничого Михайлівського лісництва філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

БОДНАРЧУКА Олега Олександровича – інженера з охорони і захисту лісу 2 категорії філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ГАЙДАМАКУ Миколу Олександровича – лісоруба 6 розряду Пархомівського лісництва філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ГЕТМАНЮКА Олександра Юрійовича – водія автотранспортних засобів на вивезенні лісу 2 класу Прибузького лісництва філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ДОХТОРУКА Руслана Петровича – тракториста (лісозаготівельні роботи) 5 розряду Чорноострівського лісництва філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

КОНОВАЛОВА Ігоря Миколайовича – навальника-штабелювальника 4 розряду Деражнянської ДНД філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ОНИЩАКА Віталія Васильовича – майстра нижнього складу ст. Богданівці філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ОСЬМИРСЬКУ Галину Федорівну – майстра лісу Хмельницького лісництва філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ШЕВЧЕНКО Наталію Петрівну – бухгалтера нижнього складу станції Богданівці 1 категорії філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»;

ШЕРЕПУ Людмилу Михайлівну – бухгалтера Михайлівського лісництва філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» ДП «Ліси України».

БАГАСА Олексія Валерійовича – провідного інженера з охорони праці філії «Летичівське лісове господарство» ДП «Ліси України»

СПІВАКА Олексія Віталійовича – майстра на лісозаготівельних роботах Летичівського лісопункту  філії «Летичівське лісове господарство» ДП «Ліси України»

КАТРУКА Вадима Віталійовича – лісника Головчинецького лісництва філії «Летичівське лісове господарство» ДП «Ліси України»

АБРАМЕНКА Ярослава Сергійовича – лісоруба 6 розряду Вовковинецького лісництва філії «Летичівське лісове господарство» ДП «Ліси України»