Анатолій Катеренчук привітав працівників прокуратури з професійним святом

1 грудня в Україні відзначають День працівників прокуратури. З нагоди професійного свята Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, привітав працівників прокуратури Хмельницького району.

“Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Прокуратура є одним з державних інститутів, на які покладено важливе завдання – забезпечити верховенство права. Нехай все вдається на шляху до створення бездоганної правової системи, яка заснована на справедливості, повазі до закону та невідворотності покарання за його порушення. У день професійного свята бажаємо всім працівникам органів прокуратури міцного здоров’я, професійного зростання, плідної роботи, добробуту та благополуччя!” – наголосив очільник району.

З нагоди професійного свята вручив працівникам прокуратури Почесні грамоти Хмельницької районної військової адміністрації.

Українське суспільство розраховує на вашу принциповість та справедливість у

повсякденній роботі на благо держави.

Бажаємо вам здоров’я, результативної роботи та успіхів!