Анатолій Катеренчук привітав з професійним святом

Напередодні, дня працівників які виконують службові обов’язки в галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, привітав працівників галузі з професійним святом.

Саме працівники соціальної сфери присвятили своє життя благородній справі – турботі про людей, яким щодня потрібна допомога, щоб  впоратися з нелегкими життєвими обставинами, особливо зараз у такий нелегкий для кожного з нас час.

“Кожного дня ви піклуєтеся про пенсіонерів, літніх людей, інвалідів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте багатодітні та малозабезпечені сім’ї. Ви присвятили себе відповідальній та важливій справі.  Професія соціального працівника вимагає не тільки сумлінного ставлення до справи, але й величезного терпіння та вміння співпереживати. Щиро дякуємо за Вашу самовіддану працю, за чуйність та увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки” – зазначив очільник районну, Анатолій Катеренчук.

Почесною грамотою районної військової адміністрації, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, Анатолій Катеренчук нагородив,  Довгань Ірину Анатоліївнуголовного спеціаліста відділу контролю за наданням соціальної підтримки та нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій управління соціального захисту населення адміністрації.

Також, за значний внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню дітьми правопорушень, запобігання вчинення насильства в сім’ї, у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, очільник району вручив Подяки районної військової адміністрації колективам:

• відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог (смт Віньківці) управління соціального захисту населення адміністрації;
  • відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог (м. Волочиськ) управління соціального захисту населення адміністрації;
  •  відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог (м. Деражня) управління соціального захисту населення адміністрації;
  • відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог (м. Старокостянтинів) управління соціального захисту населення адміністрації;
  • відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог, соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю (смт. Теофіполь)  управління соціального захисту населення адміністрації;
  • колективу служби у справах дітей Хмельницької районної державної адміністрації;
  • колективу Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області;
  • колективу Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.