Анатолій Катеренчук привітав військовослужбовців з професійним святом

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації разом з першим заступником Віктором Паламарчуком, до Дня Збройних Сил України, за поданням начальника Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, нагородив Почесними грамотами військовослужбовців установи.
“Сьогодні на вас покладена дуже непроста та відповідальна місія – відбір людей, котрі відстоюють національні інтереси країни та виборюють нашу Перемогу, людей – у чиїх рука доля усієї нашої держави!  Щиро дякую Вам за службу! Адже ви формуєте армію сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну землю. Наші воїни, наші Герої сучасності – стали прикладом незламності, нескореності, самовідданості та віри у свою державу, у її майбутнє! Бажаю міцного здоров’я, незламної волі, стійкості духу та звісно ж Перемоги! Зі святом!” – зазначив Анатолій Катеренчук.