Анатолій Катеренчук привітав захисників та захисниць України зі святом!

Напередодні  свята Дня захисників та захисниць України, Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА  привітав військовослужбовців Хмельниччини, які щоденно боронять нашу країну від ворога та нагородив Почесними грамотами Хмельницької  районної військової адміністрації.

“Маємо пам’ятати завдяки кому ми не чуємо пострілів, хто зараз в цю хвилину ризикуючи своїм життям стоїть на заваді агресору і боронить кордони нашої країни. Ми безмежно вдячні нашим захисникам та захисницям. Ваша пильність та майстерність дозволяють нам спокійно працювати та підтримувати наші Збройні Сили. Шановні наші захисники та захисниці дякуємо Вам за Україну. Слава Україні! Слава Героям! ” – зазначив Анатолій Катернчук.