Анатолій Катеренчук відвідав прихисток для внутрішньо переміщених осіб у Солобковецькій громаді

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА під час робочого візиту до Солобковецької територіальної громади відвідав прихисток для внутрішньо переміщених осіб.
Шелтер у Солобківцях розрахованих на 23 людини та оснащений усім необхідним для комфортного проживання. Його облаштували у приміщенні колишньої поліклініки за кошти благодійників. На першому поверсі є центр ПМСД, зовсім поруч продовольчі магазини, відділення нової пошти. Окрім того, силами громади тут створили так званий комісійний магазин. Кожен бажаючий може безкоштовно обрати для себе необхідні речі. Наразі тут проживає 6 осіб з Луганщини.
“Згадуючи минулорічну зиму, обстріли критичної інфраструктури, години без світла та опалення, маємо спрацювати на випередження та бути готовими до будь яких сценаріїв. Відтак для потреб шелтеру, в рамках проєкту Програми Розвитку ООН, передали потужний генератор. Який дасть змогу в повному обсязі забезпечити електроживленням дане приміщення” – зазначив Анатолій Катеренчук.