Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, разом з заступниками, взяв участь у онлайн нараді із представниками територіальних громад області, щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу», яку провів перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
Протягом лютого-березня була проведена агітаційно – інформаційна кампанія у громадах Хмельницького району, щодо формувань бригад «Гвардії наступу», спільними зусиллями вдалося залучити значну кількість добровольців, які будуть зараховані в спеціальні штурмові бригади.
Гвардія наступу – це вісім професійних штурмових бригад МВС, які складаються з патріотичних воїнів, які прагнуть перемоги України у боротьбі з російською агресією.
Наголошуємо, що формування штурмових бригад не є мобілізацією. Штурмові бригади формуються виключно з добровольців.
Національна гвардія України запрошує у Буревій, Червону калину, Кара-Даг, Рубіж, Спартан та найбільш відомий Азов. Водночас Державна прикордонна служба набирає добровольців у бригаду Сталевий кордон, а Національна поліція – у штурмову бригаду під назвою Лють.
До підготовки бійців планують залучити найкращих інструкторів з вогневої підготовки та тактичної медицини, яких оснащуватимуть якісним озброєнням та технікою.
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334492484_601766585304892_7461731464236534272_n.jpg)
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334759238_878364793393551_5006688101765093244_n.jpg)
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334907107_631037665704076_809934674226226778_n.jpg)