Анатолій Катеренчук взяв участь в онлайн нараді щодо формування штурмових бригад “Гвардії наступу”

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, разом з заступниками, взяв участь у онлайн нараді із представниками територіальних громад області, щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу», яку провів перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Протягом лютого-березня була проведена агітаційно – інформаційна кампанія у громадах Хмельницького району, щодо формувань бригад «Гвардії наступу»,  спільними зусиллями вдалося залучити значну кількість добровольців, які будуть зараховані в спеціальні штурмові бригади.

Гвардія наступу – це вісім професійних штурмових бригад МВС, які складаються з патріотичних воїнів, які прагнуть перемоги України у боротьбі з російською агресією.

Наголошуємо, що формування штурмових бригад не є мобілізацією. Штурмові бригади формуються виключно з добровольців.

Триває запис до 8 бригад  добровольців.

Національна гвардія України запрошує у Буревій, Червону калину, Кара-Даг, Рубіж, Спартан та найбільш відомий Азов. Водночас Державна прикордонна служба набирає добровольців у бригаду Сталевий кордон, а Національна поліція – у штурмову бригаду під назвою Лють.

До підготовки бійців планують залучити найкращих інструкторів з вогневої підготовки та тактичної медицини, яких оснащуватимуть якісним озброєнням та технікою.

Всі бажаючі можуть звернутися за інформацією до рекрутингових центрів.
Нагадаємо, що в Україні кожен може стати одним із воїнів-визволителів у спеціальних бригадах: «Лють», «Сталевий кордон», «Азов», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій» і «Спартан».
Охочі приєднатися можуть подати заявку на сайті «Гвардії наступу» або прийти у ЦНАП за такими адресами:
м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122/2
м. Хмельницький, вул. Соборна, 16
м. Хмельницький, вул. Грушевського, 86