Анатолій Катеренчук здійснив виїзний прийом громадян до Летичівської та Меджибізької громад Хмельницького району

Сьогодні, 25 жовтня, з метою сприяння жителям сіл громад Хмельницького району у вирішенні питань за місцем їх проживання, виїзний прийом громадян здійснив Анатолій Катеренчук,  начальник Хмельницької РВА, разом із Оксаною Москалюк, начальницею управління соціального захисту населення, Інною Ратушняк, начальницею відділу діловодства та контролю та Наталею Ляндебурською, головним спеціалістом юридичного відділу райдержадміністрації, поспілкувалися з мешканцями Летичівської  та Меджибізької територіальних громад району.

Під час прийому жителі озвучували чимало наболілих питань, зокрема щодо:
  •  Щодо підтримки та забезпечення учнів центру дитячої творчості ;
  •  Питання виготовлення технічної документації на земельну ділянку;
  •  Надання матеріальної допомоги на лікування;
  •  Допомога у придбанні твердого палива;
  •  Питання щодо допомоги на утримання великої рогатої худоби;
  •  Врегулювання закупівельної вартості молока;
  •  Придбання реабілітаційного обладнання;
  •  Впорядкування руху великогабаритних транспортних засобів через населений пункт;
  •  Облаштування тротуарних доріжок та встановлення знаків регулювання;
  •  Підтримка ветеранів.
Низку звернень Анатолій Катеренчук, начальник РВА спробував вирішити відразу та надав громадянам вмотивовані відповіді й роз’яснення.

Окремі ж заяви було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів районної адміністрації.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись по усіх населених пунктах району почергово згідно графіка.