Анатолій Катеренчук зустрівся з Віталієм Бандирським директором Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Днями відбулася важлива та продуктивна зустріч. Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА поспілкувався з Віталієм Бандирським, директором Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Серед важливих тем, обговорених на зустрічі  стали питання:

✅стану ринку праці, перспектив зайнятості в районі та ролі служби зайнятості в цьому аспекті;

✅державних механізмів спрямованих на створення та збереження робочих місць;

✅організації суспільно корисних робіт;

✅роботи з релокованими підприємствами;

✅сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади та ринок праці;

✅дієвої підтримки ветеранів в адаптації до умов цивільного життя, залучення їх до активних програм зайнятості.

В ході розмови В.Бандирський ознайомив з широким спектром послуг, які в умовах воєнного стану пропонує служба зайнятості населенню та роботодавцям. Детально зупинився на особливостях надання компенсацій за працевлаштування соціально незахищених на ринку праці верств населення. Акцентував увагу на реалізації таких активних програм служби зайнятості як отримання ваучера на навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, грантів від держави для розвитку чи створення власного бізнесу.

Розглянуто питання організації та проведення суспільно корисних (громадських) робіт в громадах.