Анатолія Катеренчук отримав Подяку Голови Верховної Ради України

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА, отримав Подяку Голови Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток нашої держави, активну участь у громадській і волонтерській діяльності, а також за виявлений професіоналізм у своїй справі.
“Це визнання роботи моєї команди є своєрідним індикатором, що ми рухаємось у правильному напрямку та ще більше стимулює до подальшого розвитку та нових звершень. Дякую кожному, хто впродовж 3 років, пліч–о–пліч зі мною працює задля Перемоги та на благо жителів Хмельниччини. Кожен з нас, на своєму місці, робить свій внесок у розбудову нашої держави. Дякую своїй команді однодумців, головам та мешканцям територіальних громад, за єднання, згуртованість та самовіддану працю. Впродовж цих років, ми з вами зробили багато добрих справ. Тож не зупиняємось ! Працюємо далі і разом до Перемоги! Все буде Україна!” – зазначив Анатолій Катеренчук.