Дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та їхніх родин.

УВФ відшкодовує 20 тисяч ветеранському бізнесу за придбаний товар. Це можуть бути генератори, зрошувальні системи, швейні машинки, ноутбуки, фотоапарати та багато іншого.
? Курс для родин військовослужбовців, ветеранок та ветеранів “Як пережити війну разом” від Veteran Hub. Цей курс створений саме для того, щоб допомогти близьким захисників та захисниць. Ви навчитесь усвідомлювати та правильно визначати стани, яких раніше у вашому житті не було. Пройти курс можна тут: https://cutt.ly/ZwmAUvYv
? Обстріли залишають слід на серці, який не стирається і болить. Ви завжди можете звернутись на лінію кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин. Якщо маєте потребу поговорити з кваліфікованим психологом телефонуйте: 0 800 33 20 29. Лінія доступна щодня та цілодобово.
? Курс англійської від ветерана Максима Гуртового. Програма має вузькоспеціалізоване спрямування військової тематики. Особлива увага буде приділятись військовим термінам, які використовуються в країнах НАТО. Адреса: місто Київ, вул. Почайнинська 25/49а Реєстрація обов’язкова: https://cutt.ly/IwmAT2kU
Проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.