DECIDE допоможе 25 громадам організувати літні дитячі клуби: розпочався прийом заявок

Швейцарсько-український проєкт DECIDE голоcив конкурсний відбір територіальних громад для організації активного і змістовного дозвілля для дітей в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» , яку DECIDE реалізує спільно з Міністерство освіти і науки України та Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.
До участі запрошують громади, які в період з червня по серпень прагнуть організувати літні активності та подарувати дітям незабутні враження.
На громади, які пройдуть відбір, чекатимуть подарунки від DECIDE:
  •  комплект дидактичних матеріалів з ідеями та порадами з організації літніх клубів для дітей у громадах;
  •  спортивний інвентар;
  •  набір розвиваючих ігор та книжок;
  •  канцтовари і принтер;
  •  обладнання та безкаркасні меблі, щоб облаштувати зони відпочинку на відкритому просторі.
А щоб допомогти організаторам літніх клубів, експерти проведуть серію тренінгів. Вони поділяться креативними ідеями, підходами та досвідом роботи в літніх клубах у минулих роках.

Важливо: для участі в ініціативі приймаємо тільки заявки від територіальних громад. Заявки від фізичних осіб, закладів освіти, ГО та інших організацій розглядатися не будуть!
Нагадуємо, що громади мають відповідати таким обов’язковим критеріям:
  • наявність укриття у закладі-локації літнього клубу або поруч;
  • відсутність громади у переліку територій, на який ведуться бойові дії або тимчасово окупованих. Детальніше – дивись наказ Мінреінтеграції №309 (https://bit.ly/4b1lODj)
  • готовність впроваджувати елементи ОДГ/ОПЛ – освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини;
  • інституційна спроможність, зокрема кадрова та фінансова. А ще можливість організувати дозвілля для щонайменше 50 дітей в одну зміну.
Перевага надається заявникам, які готові провести дві та більше змін, а також охопити якнайбільшу кількість дітей в громаді.
Анкети прийматимуть до 10 травня 2024 року включно. bit.ly/4b1x2rC
Більше про конкурс та умови: https://decentralization.ua/news/17973