День працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро  вітаємо вас із професійним святом!

Ваша робота є однією з найважливіших складових господарського комплексу держави. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги.

Висловлюю велику вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні життєдіяльності населення, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, весняного настрою, наснаги, злагоди і світлого майбутнього, ініціативи у виконанні професійних завдань.