Додому повернулося 116 наших героїв!

Додому повернулося 116 наших героїв — захисників Маріуполя, херсонських партизанів, снайперів з Бахмутського напрямку, — Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.
«87 воїнів ЗСУ, двоє з яких — із ССО. Також вісім бійців ТрО, сім з Нацгвардії, шість з Нацполіції, п’ять із ДПСУ, двоє з ВМС та один представник ДСНС.
З них двоє офіцерів та 114 рядових і сержантів.
Щиро радію за кожного з них, за їхні родини, які вірили і чекали повернення своїх рідних з російського полону.
Всі отримають необхідну медичну допомогу, пройдуть реабілітацію, матимуть змогу відновити документи і банківські картки.
Також повернули тіла загиблих іноземних волонтерів- добровольців: Крістофера Метью Перрі та Ендрю Тобіаса Метью, а також тіло загиблого воїна-добровольця – українця, який служив у Французькому іноземному легіоні, Кулика Євгенія», — повідомив Омбудсман.