Допомагаємо мешканцям Хмельницького районну відновити пошкоджене майно внаслідок ракерного обстрілу

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА,  перебуває у населених пунктах Хмельницького району, які постраждали від чергової атаки ворога. Там досі тривають відновлювальні роботи,  аби відремонтувати пошкоджені будівлі знадобиться не один день.
“Хочу подякувати громадам Хмельницького району, які не стоять осторонь – а підставили плече допомоги. За рахунок матеріального резерву району та підтримці громад було надано будівельні матеріали, шиферні листи, плівку, цвяхи. До відновлювальних робіт долучились небайдужі люди, котрі з’їхались з усіх куточків.
Спільними зусиллями ми здолаємо будь які труднощі, адже наша сила в єдності. Щира вдячність кожному, хто не байдужий до чужого горя та допомагає якнайшвидше повернутися до звичного ритму життя” – зазначив Анатолій Катеренчук.
Разом до перемоги!