Допомога від ЮНІСЕФ для багатодітних сімей ВПО

Сьогодні громади Хмельницького районну мають можливість отримати допомогу від ЮНІСЕФ, та передати її багатодітним сім’ям ВПО, які проживають на території громад.

Хмельниччина, з початку війни, прийняла транзитом понад 220 тисяч переселенців, які виїхали з областей де проходять бойові дії. З них близько 100 тисяч залишилися проживати в нашому регіоні. І наше головне завдання сьогодні – допомагати людям, які тимчасово шукають прихисток.

Міністерство з питань реінтеграції та тимчасово окупованих територій передало в нашу область набори осінньо – зимового одягу для дітей з багатодітних сімей з числа внутрішньо переміщених осіб. Кожен набір містить – теплий одяг та взуття, для дітей певної вікової категорії, це дітки від 3 до 12 років.

Дякуємо іноземним партнерам за співпрацю та надану допомогу.
Вперед до Перемоги!