Допомогаємо громадам району, які постраждали від військової агресії рф

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, разом із благодійниками продовжують відновлювати горомади, які постраждали від військової агресії рф.  Днями отримали чергову допомогу від Благодійного фонду Сергія Тігіпка для постраждалих громад Хмельницького району.
Кілька днів тому благодійники надали скло для Чорноострівської та Хмельницької міської територіальних громад. А також для потреб населення Хмельницької громади було доставлено ще й шифер.
Аби відновити пошкоджені будинки, на придбання матеріалів з благодійного фонду було виділено 850 тисяч гривень.
Варто зазначити, що продовж 15 місяців меценати системно підтримують постраждалі територіальні громади по всій Україні. Допомагають будматеріалами, облаштовують укриття, відновлюють навчальні заклади.
“Від себе особисто та від жителів Хмельницького району, щиро дякую директору фонду Роману Польовому та Агенції Регіонального Розвитку. У такий важкий час це досить суттєва допомога для кожної родини, яка постраждала внаслідок цинічної атаки” – зазначив Анатолій Катеренчук.
Разом до Перемоги!??