Евакуація рятує життя!

Звертаємося до усіх, чиї близькі, родичі та знайомі залишилися проживати в Донецькій області.
У зв’язку з оголошеною Кабінетом Міністрів України повномасштабною евакуацією цивільного населення з Донецької області, просимо вас донести до них інформацію про важливість евакуації з небезпечних територій.
Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.
Цей вибір важкий і відповідальний, але він допоможе людям зберегти своє життя. Переконайте своїх близьких зробити цей крок!
В інфографіці – корисна інформація для тих, хто збирається виїжджати з Донецької області, та відомості про соціальні гарантії для них.