Герої живуть серед нас!

26 травня, Анатолій Ктеренчук начальник Хмельницької РВА разом з в.о. начальника Хмельницької ОВА Сергієм Тюріним, з начальником Хмельницького РТЦК та СП полковником Миколою Грушкою, відвідали Чорноострівську громаду село Грузевицю з приємною місією та  передали державну нагороду, орден «За мужність» III ступеня, військовослужбовцю, який звільнений з військової служби за станом здоров’я, старшому сержанту ОСТАПЕНКУ Андрію Володимировичу.
З 2014 Андрій боронить рідну землю. Незважаючи на важкі поранення, хлопець неодноразово повертався до своїх побратимів та ставав в стрій. Адже був командиром відділення взводу вогневої підтримки десантно- штурмової роти.
І хоча шлях до отримання цієї нагороди був наповнений випробуваннями та труднощами, Андрій проявив неабияку мужність та професіоналізм. Заявив про себе як про справжнього Героя, який ризикуючи власним життям до останнього стоятиме на захисні наших цінностей, свободи та незалежності свого народу.
Пишаємось нашими захисниками!