Головне за тиждень

Головне за тиждень:

?Хмельницькою обласною військовою адміністрацією разом із благодійними організаціями передано 4 автомобілів підвищеної прохідності, засоби спостереження, розвідки, звʼязку, додаткові джерела живлення та багатофункціональні електронні пристрої підрозділу Збройних Сил України.

?Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонської області. Протягом тижня до Хмельницької області евакуаційними потягами прибуло 27 ВПО, з них розміщено на території області 5 осіб.

?Продовжуються роботи щодо нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту. Здійснюється будівництво двох укриттів для гімназій №1 та №6 в місті Шепетівка, на що з місцевого бюджету виділено 12 млн.200 тис. грн.

?Визначено критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення 6 підприємств області.

?Кризовим кол-центром прийнято 63 телефонних дзвінків.

?Надано 121 консультацій ВПО щодо отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, місця розселень, пошуку рідних, отримання одягу та товарів домашнього вжитку, оплата комунальних платежів тощо.

?Урожай всіх зернових культур зібрано з 78% площ, валовий збір зерна становить 2,8 млн тонн, середня урожайність – 69 ц/га.

?Агроформування продовжують збирання зернової кукурудзи, яка обмолочена на площі 78,3 тис га (41% до загальних обсягів), середня урожайність культури сягає 98 ц/га.

?Продовжується збирання пізніх технічних культур, таких як соя та соняшник. Соя обмолочена з площі 200 тис га, що становить 96% до посіяного, валовий збір – 562 тис га, урожайність – 28 ц/га. Соняшник зібрано з 156,7 тис га, або 92% площ, валовий збір становить 516 тис тонн, урожайність – 33 ц/га. Рівень урожайності пізніх культур на рівні минулого року.

?ДУ «Службою місцевих доріг Хмельниччини» виконано роботу з 23.10. по 27.10.2023
– роботи по ямковому ремонту щебеневих покриттів – 4770 м²;
– ліквідовано вибоїн щебеневого покриття – 784 м³;
– виправлення профілю щебеневих покриттів – 5673 м2;
– вивезено на аварійно-небезпечні ділянки доріг ПСС – 54 тн;
– видалення порослі – 1220 м2;
– встановлення дорожніх знаків – 16 шт;
– встановлення знаків зимової тематики – 102 шт;
– профілювання щебеневих покриттів – 9 км;
– покіс трав –1860 м2;
– технічний нагляд за якістю та обсягами виконуваних підрядниками робіт.

?У період з 20 по 27 жовтня 2023 року розпорядженням начальника Хмельницької обласної військової адміністрації зареєстровано статути 3-х релігійних громад УПЦ, які перейшли в ПЦУ.