Гранти на теплиці та сади: пояснення, уточнення та рекомендації

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує опрацьовувати заявки з надання грантів у рамках урядової програми «єРобота» зі створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та створення теплиць.
 Міністерство уже опрацювало понад 111 заявок, що надійшли від «Ощадбанку». І на основі них підготувало пояснення, уточнення та рекомендації для аграріїв, які планують подавати відповідні заявки.
1. Перш ніж приступити до підготовки заявки, важливо вивчити законодавчу і нормативну базу (насамперед Постанову КМУ № 738, а також накази Мінагрополітики № 447 – для садівництва, ягідництва та виноградарства, № 449 – для розвитку теплиць).
2. Щодо механізму надання гранту.
Заяву подає особисто заявник виключно через портал «Дія».
 У заяву не можна буде внести зміни після її підписання. До заяви обов’язково додається документ – «Бізнес-проект висадки насаджень» або «Бізнес-проект будівництва теплиці».
Пояснення, уточнення та рекомендації щодо подачі заявок https://bit.ly/3BZpc36