Громади Хмельницького району отримали ще 7 нових шкільних автобусів

Сьогодні закладам загальної середньої освіти Хмельницького району отримали ще 7 шкільних автобусів. Ключі від новеньких автобусів вручили начальник ОВА Сергій Гамалій разом із своїм заступником Володимиром Юр’євим, начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, а також народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський.

За сприяння начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія, новенький транспорт передали для освітніх закладів Антонінської, Городоцької, Зіньківської, Летичівської, Староостропільської та Старосинявської територіальних громад.

З початком повномасштабного вторгнення значна частина таких транспортних засобів була направлена у зону бойових дій для евакуації населення. Відтак сьогодні гостро стоїть питання про довіз учнів до навчальних закладів.

Автобуси придбані за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів та коштів освітньої субвенції. Першу партію шкільного транспорту громади отримали напередодні Нового року.

Дякую кожному, хто дбає про безпеку наших діток. Вперед до Перемоги!