Громади області отримали 25 портативних зарядних станцій

За підтримки Програми розвитку ООН, Агенції регіонального розвитку Хмельницької області та уряду Японії у межах проекту «Сприяння безпеці громадян України у відповідь на кризу спричинену війною» сьогодні представники громад області отримали 25 портативних зарядних станцій Goal Zero – Power Stations Yeti 500X. Передав енергообладнання заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

“Уже більше року ми щодня стаємо свідками того, як увесь світ підтримує нашу державу, яка бореться за мир і справедливість. Завдяки такій підтримці міжнародних партнерів, Хмельниччина отримала чудові пристрої, які дозволять зберегти достатні обсяги живлення, аби представники громад мали змогу знаходитися на зв’язку та у повній мірі виконувати свої обов’язки,” – зазначив посадовець.