Херсон – це Україна!

Сьогодні військові ЗСУ крок за кроком звільняють наші території від російської нечисті, яка залишила після себе тільки розруху і біль. Тому жителі цих регіонів як ніколи потребують допомоги та підтримки. Від початку повномасштабної війни Хмельниччина була визначена як область-донор для Херсонщини. Сьогодні з головної площі обласного центру до Херсонської області вирушили 8 одиниць великогабаритного транспорту та ще 4 машини, які повезли будівельні матеріали, питну воду, одяг, засоби гігієни, продукти харчування. До збору допомоги долучилися підприємці області, волонтери, голови громад та РВА ,благодійники.

“Ми підтримуємо постійний зв’язок з керівництвом Херсонщини і дослухаємося до їхніх потреб. Днями область сформувала та відправила 9 вагонів продовольчих наборів для потреб Херсонської області. Сьогодні відправляємо чергову партію. Хочу подякувати кожному, хто допомагає, формує та доставляє такі цінні вантажі”, – сказав начальник ОВА Сергій Гамалій.

В єдності наша сила! Перемога обов’язково буде за нами!