Інформація про продаж об’єктів малої приватизації державної власності

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонуються до продажу об’єкти малої приватизації, окреме майно:

– гараж № 19 загальною площею 18,9 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Хмельницький, проспект Миру, 85, гараж 19 та обліковується на балансі Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, код за ЄДРПОУ 00712108;

– гараж № 20 загальною площею 21,4 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Хмельницький, проспект Миру, 85, гараж 20 та обліковується на балансі Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, код за ЄДРПОУ 00712108.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел. (0382) 72-09-45.

Інформація щодо об’єктів приватизації розміщена на  сайті: privatization.gov.ua