«Інтерактивні технології навчання фінансовій грамотності»: підвищення кваліфікації для вчителів

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ініціює проєкт, в рамках якого  планується реалізувати комплекс заходів з метою підвищення кваліфікації майбутніх вчителів курсу “Фінансова грамотність”.

Зазначене підвищення кваліфікації дозволить створити певну платформу між фінансистами закладів вищої освіти та освітянами, які в подальшому реалізовуватимуть наскрізну змістову лінію «Підприємливість і фінансова грамотність» відповідно до вимог Рамки фінансових компетентностей дітей та молоді України.

Тема першого заходу в рамках проєкту – «Інтерактивні технології навчання фінансовій грамотності».

Запрошуємо освітян області взяти участь у  цьому заході, який відбудеться онлайн на безоплатній основі 6 та 13 квітня з 10.00 до 14.00.

Форма реєстрації – за посиланням: https://forms.gle/HqaPeM7wak2qU5D19/

Дедлайн – 1 квітня.

Навчання буде корисним для всіх педагогічних працівників, оскільки націлене на інтерактивні форми навчання, які можуть бути використані для будь-яких інших навчальних дисциплін.

Заняття проводитимуть сертифіковані фінансові тренери та науково-педагогічні працівники, які мають наукові ступені та вчені звання за фінансовим напрямом.

Учасники та учасниці матимуть змогу впродовж 2 тижнів апробувати отримані знання на практиці. Усі, хто виконав умови підвищення кваліфікації, отримають сертифікати.