Легендарна 3-тя окрема танкова Залізна бригада відзначила шосту річницю створення.

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА взяв участь в урочистих заходах з нагоди річниці створення 3-ї окремої танкової Залізної бригади.

Немає опису.

З початком повномасштабного вторгнення бригада була зосереджена на виконанні мобілізаційної директиви Командування Сухопутних військ. Її підрозділи майстерно виконували бойові завдання в найгарячіших точках – Ізюмському, Харківському, Слов’янському, Запорізькому напрямках. 222 військовослужбовці бригади відзначені державними нагородами. Є серед них і Герой України. Згідно Указу Президента, бригаді присвоєно почесне звання «Залізна».

Анатолій Катеренчук вручив військовослужбовцям частини Почесні грамоти за вагомий внесок в наближення Перемоги, високі досягнуті показники у бойовій підготовці та зразкове виконання військового обов’язку.

«Сталеві, незламні, мужні….Сьогодні я з гордістю тисну руку кожному з Вас. Захоплююсь вашою нескореністю та патріотичною позицію. Неодноразово чув про ваші віртуозно виконані завдання. Бажаю здоровя, усім повернутись з передової та якнайшвидше здобути Перемогу. Так тримати! Все буде Україна!» – зазначив під час виступу очільник району.Немає опису.

Немає опису.